JESTEŚMY OTWARCI:
PON-PT: 8:00-17:00
SB-ND: 9:00 – 16:00

Zamów słodkości

W naszej słodkiej ofercie znajdziecie mniejsze i większe słodkości na każdą okazję. Mamy małe ciasteczka, dosłownie na jeden gryz i większe, do podzielenia się (lub nie, bo niektórzy dadzą radę zjeść nasze dwie Pavlove pod rząd!). Mamy torty okazyjne, mniejsze, na takie domowe imprezy, ale też mamy i większe, piętrowe, na wesela i imprezy firmowe. Oprócz pojedynczych słodkości zajmujemy się również kompleksowym słodkim zaopatrzeniem Waszych przyjęć, co obejmuje dostawę na miejsce wydarzenia i dekorację.

W kawiarni możecie skosztować całej rangi naszych słodkości — od najmniejszych słoneczek i rurek po tarty i torty typu naked cake. Wszystko przywozimy z naszej rodzinnej cukierni KOKOSEK, która znajduje się w Wadowicach (wpadajcie na ich stronę www.kokosek.com.pl). To w niej wszystko powstaje od zera! Rodzice jednej z nas prowadzą tę firmę już od ponad 20 (!) lat i cały czas poszerzają swoją ofertę. Na ten moment jesteśmy ich jedynym punktem w Krakowie, ale na pewno nie ostatnim! Ich słodkości są dostarczane do nas kilka razy w tygodniu (chciałybyśmy je wyrabiać na miejscu, ale wielkość lokalu trochę ogranicza!).

A co możecie u nas zamówić? Praktycznie wszystko, co chcecie. Jeśli jakiegoś tortu nie ma w ofercie lub macie pomysł na to, jak ma wyglądać – opiszcie nam i pokażcie inspirację, a na pewno spełnimy Wasze nawet najbardziej szalone fantazje! Oczywiście, możecie również zamówić tradycyjne ciasta na blaszki, a w okresie Wielkanocy i Świąt Bożego Narodzenia coś bardziej tradycyjnego, jak babki i makowce. Żeby zobaczyć wstępną ofertę, kliknijcie tu!

Oprócz słodkości i tortów na mniejsze okazje, zajmujemy się również kompleksową obsługą imprez urodzinowych i firmowych, wesel, chrzcin i baby showerów. Jesteśmy w stanie przygotować torty, które są główną atrakcją danej imprezy oraz mniejsze słodkości, które układamy potem na słodkich stołach. Tak, zajmujemy się dostawą oraz dekoracją słodkich kącików według Waszych wizji. Dodatkowo, oferujemy ręcznie wykonywaną oraz pisaną papeterię (zaproszenia, winietki, listy gości).